Prenájom výpočtovej techniky

 
Helpdesk0902 198 198
 
SK EN

Produkty

 

Desktopy

 

Lenovo ThinkCentre M92p

Lenovo ThinkCentre M92p

Lenovo® ThinkCentre® M92/M92p je určený pre dlhšiu životnosť so spoľahlivosťou, spravovateľnosťou a udržateľnosťou. Údržba je bezproblémová s 15 mesačnými cyklami a vysoká stabilita na platforme Intel® Stable Image Platform Program (SIPP). Okrem toho, inteligentné chladenie (ICE2) Vám pomôže spravovať stolnú akustiku a chladenie podľa potreby.
Vyberte si desktop z Tower, Small Form Factor, alebo novým Tiny Form Factor - špeciálne navrhnutým tak, aby vyhovoval Vašim potrebám. Nový Tiny Form Factor je prvý na 1L Intel® vPro™ desktop spolu s podporou VESA montáže na mnohých možnostiach - a to aj na zadnej strane monitora.
Beží na poslednej 3. generácii Intel® Core™ procesorov. ThinkCentre® M92/M92p poskytujú bezkonkurenčný výkon pri rôznych veľkostiach. Môžete maximalizovať účinnosť systému s pomocou Lenovo Enhanced Experience 3 a RapidBoot HDD urýchľovača. Získajte väčší výkon s podporou Intel® Smart Response Technology. Destop je zaťažený na špičkové funkcie pre komunikáciu a vylepšené užívateľské vlastnost

Lenovo® ThinkCentre® M92p sa vyznačuje dlhou životnosťou, spoľahlivosťou a vysokou stabilitou. Vysoká stabilita sa dosahuje vďaka platforme Intel® Stable Image Platform Program (SIPP). Okrem toho, inteligentné chladenie (ICE2) pomáha spravovať stolnú akustiku a chladenie podľa potreby.

Small Form Factor je špeciálne navrhnutý tak, aby vyhovoval Vašim potrebám. Beží na poslednej 3. generácii Intel® Core™ procesorov. ThinkCentre® M92p poskytujú bezkonkurenčný výkon pri rôznych veľkostiach. Môžete maximalizovať účinnosť systému s pomocou Lenovo Enhanced Experience 3 a RapidBoot HDD urýchľovača. Väčší výkon je dosiahnutý vďaka podpore Intel® Smart Response Technology. Destop s prehladom zvládne všetky požiadavky ktoré su kladené na vašu každennú administratívnu prácu.

Cenník:

1 dni50 €
2 dni59 €
3 dni62 €
4 dni68 €
1 týždne72 €
2 týždne89 €
Mám záujem

Objednávkový formulár

Podrobná Špecifikácia:

Typ notebookuMultimediálny
Uhlopriečka15,6"